Proje ve Gaz Açma

bursa-dogalgaz-kombi-petek-soba-kalorifer-tesisati-proje-taahhut-buyuk

Doğalgaz tesisatı kurulum işlemlerinden sonra, Hilal Mühendislik olarak, BURSAGAZ’dan gaz açılışı için randevu alırız. Randevu günü, BURSAGAZ yetkili mühendisi, Hilal mühendislik yetkili mühendisi ile birlikte dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.

Tesisatınızın Bursagaz teknik şartnamesine uygun olması durumunda gaz açma işleminiz yapılır ve gaz açma uygunluk belgesi verilir. BURSAGAZ tarafından doğalgaz uygunluk belgesi verilmeden hiçbir şekilde gaz kullanımına müsaade edilmez.

Bursa ve çevresinde yaşıyorsanız doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açılışı konusundaki her türlü sorunuzu deneyimli ve uzman mühendislerimize iletebilirsiniz. Telefon numaralarımız: GSM: 0541 313 2533

Doğalgaz diğer yakıt türleriyle kıyaslanamayacak kadar temiz ve pratiktir. Doğalgaz çevre güvenliği ve insan sağlığı açısından hayati önem taşıyan, kokusu olmayan güvenli bir yakıttır. Kokusu olmayan bu yakıtın, insanların sızıntıları kolayca fark edebilmeleri için çürümüş sarımsak kokusuna benzer bir koku ile kokulandırılır. Doğalgaz sisteminin doğru çalışması ve uzun vadeli olması için doğru malzemelerin kullanılması önemlidir.

bursa-hilal-doğal-gaz
Call Now Button
× Canlı Destek